Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği 'nin 5. Maddesine göre, müşteri, “Ürünü teslim aldığı tarihten itibaren yedi gün içerisinde geri iade edebilirsiniz. Buna göre, müşteri, ürünü aldıktan sonra, 7 gün içerisinde iade etme hakkına sahiptir.

Cayma hakkından faydalanabilmek için;

İadenin, satın alınan ürünün ambalajı açılmadan, tahrip edilmeden, bozulmadan ve ürün kullanılmadan teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde gerçekleştirilmesi gereklidir.

Ürünün kutusu üzerindeki, ithalatçı veya üretici firma tarafından yapıştırılmış olan etiketlerin ya da 
Nuanspasta.combandının yırtılması, vakumlu veya jelatinli ambalajın açılması durumlarında, iade talepleri kabul edilmemektedir.

Haktan faydalanmak için, satın alınan ürüne herhangi bir zarar gelmemesi ve ürünün tekrar satılabilecek durumda olması gerekir.

Müşteri, ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür.

Müşterinin özel istek ve talepleri uyarınca üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen mallarda cayma hakkı kullanılamaz.

Niteliği itibariyle iade edilemeyecek, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan mallarda cayma hakkı sözkonusu değildir.

 Ayıplı Malların İadesi

Kargoda kırılmış yada yıpranmış olarak gelen malların iadesi için 444 06 06 nolu telefondan MNG kargoya ulaşarak kargo iadesi için kurye çağırmanız gerekir. Kargo iadelerinde MNG kargo yetkilisine Nüans Dış ticaret ve Turizm Ltd.Şti ' ye ait iade gönderisidir diye uyarılması zorunludur. Aksi taktirde kargo ücreti tarafımızdan ödenemez.

  Kargo ücreti

Cayma Hakkı kullanılarak iade edilen ürünler için kargo masrafı müşteriye aittir. Ürün değişimlerinde ve iadesinde kargo masrafı kesinlikle müşteriye aittir.

İade Talebimi Nuanspasta.com’a Nasıl iletebilirim?

İade talebinizi ürünü tarafımıza göndermeden önce İletişim Formunu doldurarak bize mutlaka bildirmenizi rica ederiz. Doldurmuş olduğunuz bu formun bir çıktısını da alarak, ürünü anlaşmalı kargo şirketimiz MNG Kargo ile tarafımıza gönderebilirsiniz. MNG Kargo ile gönderilmeyen kargoların ücretleri iade ücretinden kesilecektir. Kargo iadelerinde MNG kargo yetkilisine Nüans Dış ticaret ve Turizm Ltd.Şti ' ye ait gönderidir diye urarılması rica olunur.

 

Nuanspasta.com İletişim Formuna ulaşmak için tıklayın