Teslimat Süresi

Nuanspasta.com sipariş vermiş olduğunuz tüm ürünler en hızlı şekilde kargoya teslim edilir
Siparişleriniz ödeme ve güvenlik onayının alınmasının ardından en geç 3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilmektedir. Nuanspasta.com birçok ürünü aynı gün içerisinde kargoya teslim etmektedir.

 

Teslimat Adresi

Nuanspasta.com tüm ürünleri Türkiye'nin her yerine göndermektedir. Kıbrıs ve Türkiye dışı tüm kargo ücretleri alıcıya aittir. Türkiye dışı gönderimlerde kapıda ödeme seçeneği kullanılamaz. Tüm ürünler adresinize teslim olacak şekilde gönderilmekte olup; adrese teslim kargo hizmeti, seçilmiş olan kargo firmasının ulaşımı dahilinde olan bölgelere yapılır. Seçili kargo firmasının adrese teslim bölgesinde yer almayan bölgelere en yakın kargo şubesi ofisinden teslimat gerçekleşir. Teslimatla ilgili herhangi bir sorunuz ya da sorununuz olduğunda iletişim adreslerimizden bizimle her zaman irtibata geçebilirsiniz. Müşteri Hizmetleri Departmanımız her zaman sorularınızı yanıtlamaya ve sizlere yardımcı olmaya hazırdır. 

Kargo Ücreti

Nuanspasta.com anlaşmalı kargo şirketi(UPS Kargo) ile ürünleri çok uygun taşıma fiyatlarıyla müşterilerine ulaştırmaktadır. Kargo ücreti ürünleri sepetinize ekledikten sonra siparişi tamamlama aşamasına geldiğinizde siz siparişi vermeden önce sistem tarafından paketinizin büyüklüğü ne olursa olsun aynı kargo ücreti geçerlidir. 

Kargo Ücretiyle İlgili Özel Durumlar:

* 200 TL ve Üzeri alışverişlerinizde(Yurt içi Alışverişler) kargo ücreti ödemezsiniz.

* Müşteri nedenli iadelerde gönderim ücreti iade edilmez.

* Yurt dışından verilen siparişlerin kargo ödemeleri ALICIYA Aittir.